ŻEL DO MYCIA twarzy 250 ml
Żel oczyszczający łagodnie i delikatnie oczyszcza i wygładza skórę. Kwas mlekowy pomaga delikatnie złuszczać naskórek, alantoina i olejek z drzewa herbacianego wzmacniają i odświeżają skórę, zwiększają jej elastyczność i zwężają pory.
Stosowanie: Nanieść niewielką ilość żelu nanieść na zwilżoną twarz, wymieszać z wodą do powstania piany, delikatnie wmasować (żel można również wymieszać z wodą na mokrych dłoniach i następnie nałożyć powstałą pianę na twarz), następnie spłukać ciepłą wodą, unikając dostania się do oczu.
Ostrzeżenie: nie stosować w przypadku zwiększonej wrażliwości na niektóre składniki kompozycji. Unikać dostania się do oczu. W przypadku dostania się do oczu natychmiast przemyć je wodą.
Mieszanina: Aqua, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Allantoin, Methylparaben, Lactic Acid, Propylparaben, Parfum, Ethylparaben, Potassium Chloride, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Limonene.
Warunki przechowywania:
Przechowywać w opakowaniach producenta, w suchych pomieszczeniach, z dala od źródeł otwartego ognia, światła słonecznego i ciepła, w temperaturze od +5°C do +25°C i wilgotności względnej nie większej niż 75%.
Data produkcji: podana na opakowaniu. Numer partii jest identyfikowany jako data produkcji.
Produkt może być stosowany wyłącznie przez profesjonalistów.
Dokonując zakupu oświadczasz, że jesteś lekarzem lub kosmetologiem przeszkolonym z zakresu medycyny estetycznej.

Korzystanie ze strony cibacosmetics.pl przeznaczone jest dla osób związanych z branżą medyczną i ochroną zdrowia, a także dla firm zainteresowanych ofertą Ciba Cosmetics w ramach prowadzonej działalności.
Dziękujemy za opinię!
Zostanie opublikowana na stronie niezwłocznie po zaakceptowaniu jej przez administratora